Нещодавно Китайська академія термальних наук успішно вивела новий сорт червоного ананаса з цукром, шкірка якого оранжево-червона, а смак у дозріванні дуже і дуже солодкий. Сорт був популяризований і висаджений у Хайнань, Гуандун та інших провінціях.

У 2005 році Інститут ресурсів сортів тропічних культур Китайської академії тропічних сільськогосподарських наук представив бруньки крони та присоски двох червоних сортів ананаса з Тайваню. Їх висадили, оцінили, ідентифікували та перевірили. Для посадки відібрали материнську рослину найкращої якості. Після інтродукції виду проводили суцільний відбір та одомашнення, виявили, що листя ананасу мають невелику кількість шипів і дають в основному відмінне потомство. Сорт назвали «Червоний ананас із цукром з каменю» («Rock Sugar Red Pineapple»).

Це диво можна використовувати як в їжу, так і в якості декоративної рослини. Виробники можуть вибирати метод посадки та період збору плодів відповідно до використання та ринкового попиту.

Як правило, такий ананас висаджують з використанням методів декоративних рослин у сільськогосподарських садах та екскурсійних садах або тропічних мальовничих районах на Хайнані та Гуандун.

Інший метод такий самий, як і вирощування звичайних ананасів, в основному для збирання плодів для задоволення ринкового попиту. Це харчовий спосіб посадки.

«Rock Sugar Red Pineapple» має оранжево-червону шкірку в зелений період, а плоди можна цінувати тривалий час. Після того, як шкірка стане повністю темно-жовтою, плід дозріває. М’якоть блідо-жовта, соковита, кисло-солодка.

Китайська академія теплових наук за останні роки зібрала та зберегла у світі 162 копії різних типів ресурсів зародкової плазми ананаса. Завдяки ідентифікації та оцінці ресурсів зародкової плазми було створено 6 нових сортів з коротким періодом живлення та червоною шкіркою, з яких 2 нові сорти були авторизовані («Jade Linglong» і «Golden Ball»), а один новий сорт був оцінений (від «Golden Barrel» Cantonese Fruit Evaluation). Шляхом міжвидової гібридизації було отримано понад 28 000 гібридних груп нащадків.

 

*за інформацією з відкритих джерел

 

 

Пропонуємо:

Нидерландские производители представили фиолетовый сорт брокколи

В США представили новый сорт помидоров, который подходит для всех

Британская компания создала веганскую обувь и сумки из листьев ананаса (ФОТО)