Україна стала членом Кернської групи в межах СОТ
Україна стала двадцятим учасником Кернської групи, створеної в межах Світової організації торгівлі (СОТ), повідомляє РБК-Україна. Група об’єднує країни, які підтримують лібералізацію міжнародної торгівлі агропродукцією. Міністри Кернської групи ухвалили відповідне рішення 25 лютого під час 43-ї зустрічі в Абу-Дабі. «Ми раді вітати Україну як нового члена Кернської групи, відзначаючи загальну відданість України відкритій, справедливій, ринково орієнтованій […]





