Для підтримки українського АПК Укрзалізниця запровадила низку заходів для підтримки аграріїв, і зокрема змінила технології розрахунку швидкостей руху вагонів запропонувала власні вагони та зерновози, проінформував заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов під час наради з представниками бізнесу та експортерами.

Справа в тому, що зростання вартості логістики при експорті зерна робить нерентабельним виробництво агропродукції в Україні, а перевалка зерна в морських портах України та Європи задорога і фрахт суден для зерноперевезень теж коштує недешево, як вартість перевантаження зерна з вагонів на західному кордоні, вантажострахування суден, зерноперевезення залізницями, у тому числі і міжнародними.

Змінено технології розрахунку швидкостей руху вагонів у бік портів, збільшено розрахункову швидкість руху зерновозів зі 124 км/добу до 134/206 км добу, що фактично знизило вартість використання зерновозів Укрзалізниці на $3,7/тонна при маршрутних відправленнях та $2,4/тонна при повагонних відправленнях.

УЗ запропонувала власні вагони для зерноперевезення за нижчою ціною, втілено низку нових видів аукціонів з продажу вагонів для перевезення зерна. На голландські аукціони виставлятимуться піввагони для перевезення зерна за можливою мінімальною ставкою 812 грн/добу, тоді як діюча ставка становить 1400 грн/добу. Це надасть здешевлення послуги перевезення у піввагоні на 42%.

На голландські аукціони будуть виставлятись зерновози Укрзалізниці для перевезення зерна на відстань до 300 км (у напрямку морських портів та внутрішні перевезення) за можливою мінімально ставкою 516 грн/добу, що здешевить таке перевезення у 5,4 разу та створить конкурентну боротьбу з автотранспортом за обсяги перевезення зерна на відстань до 300 км.

На голландські аукціони планується запропонувати зерновози для перевезення зерна у бік західних переходів/внутрішнє перевезення за можливою мінімальною ставкою торгів до 1806 грн/доба (діюча мінімально можлива ставка — 2795 грн/доба). Здешевлення зерновоза становитиме 35,4%.

«Зазначені заходи роблять вагони Укрзалізниці більш конкурентними на ринку використання вагонів, адже частка зерна, що перевозиться вагонами державної компанії, становить лише приблизно 22-25 %. Своєю чергою агровиробники отримають вагони Укрзалізниці за меншу вартість, що скоротить загальні логістичні витрати при експорті зерна», – підсумував Ткачов.

 

 

Пропонуємо:

УЗ: скасовано 150 зернових вагоновідправок

Для роботи в Європі УЗ має створити окрему компанію

АТ «Укрзалізниця» знизила ставку на оренду зерновозів

УЗ посилила окремі вимоги до перевезення зерна у напіввагонах

Цьогоріч УЗ перевезла понад 20 млн. тонн вантажів, найбільше зерна

«Укрзалізниця» оголосила торги на відправлення зерновозів

Укрзалізниця нагадує про експорт продукції з доданою вартістю

«Укрзалізниця» збільшила обсяг експортних перевезень зерна

В УЗ відзвітували про ситуацію з логістикою аграрних вантажів

Завод спецтехніки почав виробляти зерновози на базі азійського шасі (ФОТО)

Занадто багато: УЗ заборонила вантаження фуражного зерна в напрямку Ізов-Грубешів

“УЗ” розширила обмеження на перевезення агропродукції на польському напрямку